سی سئو

سئو و بهینه سازی وب سایت | گروه سی سئو


سی سئو

صفحه جدا

سئو و بهینه سازی وب سایت | سی سئو


همواره یکی از الزمات وب سایت داشتن بازدیدکننده می باشد. از این رو داشتن بازدید کننده باعث روح بخشیدن به وب سایت و پیشرفت برند و کسب و کار شما خواهد شد. وب سایت های که بدون بازدید کننده می باشند، در اصل همانند فردی بدون تحرک می باشد که تنها در یک مکان ثابت ایستاده است. وب گروه سی سئو با بهره گیری از علم سئو اقدام به بهینه سازی وب سایت برای انواع موتور های جستجو همچون گوگل، بینگ و یاهو می نماید و با برنامه ریزی صحیح علاوه بر افزایش بازدید، نرخ CTR (تبدیل بازدید کننده به مشتری) را نیز افزایش می دهد.

seo

ویژگی های سئو:

امروزه رسانه ی اول دیگر تلویزیون نمی باشد و اکثر مردم در حال استفاده از موتور های جستجو می باشد. از این رو سئو یک روش بسیار حرفه ای برای برند سازی حرفه ای می باشد. هزینه ی که بابت سئو می پردازید، بسیار کمتر از هزینه ی است که بابت تبلیغات تلویزیونی و یا تبلیغات اینترنتی پرداخت می کنید می باشد. همچنین در تبلیغات هزینه ای که می پردازید تنها برای یک مدت کوتاه چند ماهه می باشد که در طی چند ماه تبلیغات ترافیک غیر هدفمند وارد وب سایت می شوند ولی به بعد با برداشته شدن تبلیغ شما ترافیک وب سایت خود را از دست می دهید. اما با سئو علاوه بر کسب ترافیک هدفمند به صورت همیشگی و بدون هزینه ترافیک دریافت خواهید کرد. بدین صورت که افراد برای بدست آوردن اطلاعات در رابطه با موضوع و یا کالا خاص ابتدا شروع به جستجو در موتور های جستجو همچون گوگل می نمایند. و بعد از آن وارد یک وب سایت می شوند. در صورت نداشتن وب سایت و یا سئو بر روی وب سایت خود مطمئنا کاربران به جای دیدن وب سایت شما وب سایت رقبای شما را می بینند و سطح وسیعی از مشتریان را رقبای شما بدست می آورند.

پس از هم اکنون به فکر سئو باشید

 1. ترافیک هدفمند
 2. نمایش وب سایت شما در طول شبانه روز
 3. بالا آمدن وب سایت شما بر روی چندین کلیدواژه
 4. بدست آوردن اطلاعات توسط مشتریان
 5. معرفی کردن وب سایت شما به سرعت
 6. معرفی برند شما

خدمات گروه سی سئو:

شما می توانید با استفاده از خدمات گروه وب سایت خود را در کمترین زمان ممکن به صدر صفحه ی اول گوگل بیاورید و همواره از تمامی رقبای خود سبقت بگرید.

چه خدماتی گروه ما ارائه می نمایید؟

 1. طراحی وب سایت حرفه ای
 2. بهینه سازی ساختار و کد های صفحات
 3. بهینه سازی مطالب و عنوان ها
 4. بهینه سازی صفحات داخلی
 5. بهینه سازی لینک ها داخلی
 6. ساخت و معرفی سایت در 10 شبکه اجتماعی
 7. انجام وبلاگ مارکتینگ
 8. نوشتن متون اختصاصی
 9. بهینه سازی لینک های خارجی
 10. لینک بیلدینگ حرفه ای
 11. بهینه سازی کلیدواژه های مد نظر شما
 12. معرفی کلیدواژه های مناسب
 13. سنجش رقبا
 14. و…

تعرفه سئو :

سئو برای هر وب سایتی همواره متفاوت می باشد. چرا که هر سایت بسته به کلیدواژه های آن قیمت های متفاوتی نیز دارند. معمولا هزینه های سئو با کلیدواژه های آن سنجیده می شود. از این رو وب سایت با کلیدواژه های با سطح رقابت بسیار بالای دارای هزینه های بیشتر و وب سایت سطح رقابت کم دارای هزینه های کمتری می باشد. همچنین هزینه نیز بابت بیس شروع کار دریافت می گردد.

تعرفه گروه سی سئو همواره یکی از بهترین تعرفه ها بوده است و از این رو این گروه با داشتن سطح علمی بالا در سئو قیمت های مناسبی نیز نسبت با سایر رقبا دارند. گروه سی سئو مبلغ 100 هزار تومان به عنوان هزینه ی اولیه دریافت می کند. سپس بابت هر کلیدواژه ی که به صفحه اول بیاید، بسته به سطح رقابت هزینه ی کلیدواژه را از قبل تعیین و دریافت می کند.

ضمانت نامه ی سئو

با توجه به آنکه سئو نسبتا کار زمان بری می باشد. ضمانت نامه ای به عنوان صحت انجام کار به تمامی مشتریان ارائه می گردد. مشتریان با توجه به این ضمانت می توانند با خیال آسوده کار سئو خود را به گروه سی سئو بسپارند.

در بند اول این ضمانت نامه به صراحت اعلائم شده است، بعد از به بالا آمدن وب سایت با کلیدواژه ی خاص هزینه دریافت می شود. در صورتی که در طی مدت مشخص وب سایت به صفحه ی اول گوگل نیامد گروه سی سئو 50 درصد از هزنیه ی اولیه را به مشتری بر میگرداند. هزینه ی اولیه 100 هزار تومان می باشد. در صورتی که وبسایت نیز به صفحه اول آمد مشتری متعهد می گردد که بابت هر کلیدواژه های که به صفحه اول آمده است. هزینه را پرداخت نماید.

همچنین در بند دیگری از این ضمانت نامه آمده است، تا 6 ماه گروه سی سئو تضمین می کند که کلیدواژه ها در صفحه اول گوگل بماند. در صورتی که قبل از 6 ماه از صفحات اول به صفحات دوم کاهش رتبه داشته باشید، گروه سی سئو تمامی پشتیبانی لازم را انجام می دهد و بدون هزینه مجدد وب سایت شما را به صفحه اول خواهد آورد. هر چند اکثر مشتریان ما بالاییک سال در صفحه اول می مانند.

نحوه سفارش خدمات سئو

برای سفارش بهینه سازی وب سایت فرم ذیل همین مطلب رو پر کرده و برای ما ارسال نمایید در کمترین زمان همکاران ما با شما تماس حاصل می نمایند.

سئو

سوالات خود را با ما در میان بگذارید: 09367244379 | 09159095870 | info@cseo.ir همچنین با ارتباط از طریق پشتیبانی نیز میسر می باشد.

این فرمت جهت آنالیز وب سایت شما بوده و بعد از ارسال کارشناسان ما اطلاعات لازم را برای شما ارسال می کنند.

آنالیز وب سایت

 • ترجیحا شماره موبایل
 • هر خط یک کلیدواژه
 • آدرس وب سایت رقباء خود را وارد نمایید. هر خط یک آدرس
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

گروه  cseo.ir