سی سئو

سئو کردن وبسایت با توییتر


سی سئو

ادامه مطلب

ZIP
نقش توییتر در سئو گوگل
zip
اردیبهشت 19, 1394

نقش توییتر در سئو گوگل


توییتر و گوگل
در میان هیاهو توییتر و تعداد کاربران بسیار این شبکه اجتماعی ولی آمار نشان از کاهش درآمد پایین تر از حد انتظار نمایش در سه ماهه ی نخست 2015 داده می شود، و همچنین شایعاتی نیز مبنی بر خرید توییتر توسط گوگل نیز وجود دارد.

گوگل به نوشته های که توسط 300 میلیون کاربر توییتر تویت می شود اطمینان خاصی دارد و به همین خاطر سایت های را که در توییتر بسیار فعال هستند، معمولا در صدر نتایج می آورد. همانطور که می دانید خود توییتر نیز یک موتور نسبتا کوچکی دارد که در تویت های کاربران اقدام به جستجو می کند.
در ماه فوریه، گوگل و توییتر توافقی را امضاء کردن که گوگل از این پس دسترسی به fire hose (اطلاعات عمومی) توییتر را داشته باشد، احتمال می رود که گوگل با این کار می خواهد تویت کردن را نیز به فاکتورهای سئو خود اضافه کند که البته باید منتظر بمانیم.

در این توافق آمده است که تمامی اطلاعات پروفایل و تویت های کاربران در اختیار گوگل قرار بگیرد. گمانه زنی های بسیاری پیش آماده است که گوگل چگونه می خواهد اقدام به ادغام این نتایج بکند. مدیر عامل توییتر در این بار نیز می گوید:

نتایج جستجو را در ماه مه مشاهده نمایید.

همچنین توییتر اعلائم کرد که این هفته نیز طی یک توافق نامه دیگر تکنولوژی DoubleClick را نیز به گوگل خواهد داد. این تکنولوژی باعث شده است، که کاربران به راحتی اقدام به ایجاد کمپین های تبلیغاتی نموده و به گونه ای می باشد که تبلیغات این افراد به راحتی دیده می شود.

به نظر می رسد با ادغام نتایج توییتر با گوگل، نتایج مرتبط تر می شود و سطحی کیفی جستجو ها بالاتر می رود. اگه تاکنون در توییتر گشت و گذاری داشته باشید می بنید این شبکه های اجتماعی دارای تفاوت های بسیاری با سایر شبکه های اجتماعی دارد. کار کردن در این شبکه اجتماعی باعث افزایش سئو وبسایت شما نیز خواهد شد و من پیشنهاد می کند کار در این شبکه اجتماعی را فراموش نکنید.

تاکنون الگوریتم های گوگل باید با ورود به توییتر اقدام به جمع آوری اطلاعات و سپس طی محاسباتی اقدام به ارائه جستجو می کردند. ولی هم اکنون با این توافق نامه محاسبات به صورت بسیار بهتری پردازش خواهد شد که این خود نوید جستجو بهتر با سطح کیفی بالاتری است.

یکی از ویژگی های توییتر کاربران آن هستند، ارائه مطالب جذاب و دسته اول توسط کاربران توییتر توانسته است این شبکه اجتماعی را به شدت محبوب نماید و بر خلاف فیس بوک که رابطه ی بسیار بدی با گوگل دارد ، توییتر و گوگل هم اکنون همکاری های بسیار در زمینه های مختلفی را آغاز کرده اند.

نظر شما در رابطه با توییتر چیست؟

منبع : سی سئو

نصب قالب برای اعضای ویژه به صورت رایگان انجام خواهد شد. هم اکنون عضویت ویژه خود را با قیمت بسیار کم فعال نمایید. کلیک کنید

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.