سی سئو

فاکتورهای سئو کلاه سیاه چیست؟


سی سئو

ادامه مطلب

ZIP
سئو کلاه سیاه چیست؟
zip
اردیبهشت 15, 1394

سئو کلاه سیاه چیست؟


 Black Hat SEO IRAN

با توجه به پیشرفت های بسیازی که موتورهای جستجو داشته اند. ولی هنوز هم میشه کاری کرد، که موتورهای جستجو برای مدتی کوتاهی سایت شما را در صدر نتایج قرار دهند. هر چند که من نمی خواهین در اینجا آموزش روش های سئو کلاه سیاه را آموزش بدم ولی می خواهیم شما رو از انجام این امور باز بدارم. با ما همراه باشید.در این روش معمولا افراد به اقداماتی روی می آورند که از نظر موتور جستجو این روش صحیح نیست. بدین صورت بعد از مدتی کمی می بنید، که به صفحه اول موتور جستجو آماده اند. به عنوان نمونه فرض کنید، یک مدیر در وبسایت خود از متون مخفی استفاده کرده است، یعنی متونی که هم رنگ صفحه شده اند بدین صورت موتور جستجو این متون رو می بیند ولی کاربر هیچی نمی بیند ، این متون ممکن است با تگهای کلیدی همچون h1 و h2 باشه بدین صورت با قرار دادن اصلی ترین کلیدواژه های که مرتبط با مقاله نیستن اقدام به فریب خزنده های موتور جستجو می کنند.

نمونه ای دیگر ریدایرکت کردن سایت روی یک وبسایت قدرتمند هست، مثلا یک سایت ضعیف دامین خود را روی فیس بوک ریدایرکت می کند ، این باعث میشه تا بعد از چند وقت پیچ رنک اون وبسایت بشه مثلا 7 در صورتی که این یک پیچ رنک کاملا فیک هستش، نمونه ای دیگری که می تونیم مثال بزنیم و بیش از حد هم اکنون شاهد استفاده از آن هستیم، استفاده از کلیدواژه های نامرتبط زیاد در وبسایت هستش، هر چند گوگل دیگر معیار رتبه بندی سایت ها را بر اساس کلیدواژه ها در نظر نمی گیرد ولی این کار هنوز هم بین وبمستران بسیار استفاده می شود.

متاسفانه این کار در سایت های بزرگ کشور نیز به وفور مشاهده می شود.

پیشنهاد می شود که مقاله نخستین گام در سئو را مطالعه نمایید تا شروع اولیه خوبی در سئو وبسایت خود داشته باشید.

در این جا یک روند کلی از سئو سیاه رو برای شما آماده کردم.

Black SEO process

تکنیک های سئو کلاه سیاه بسیار هستند که هر روزه افراد سعی می کنند این تکنیک ها را مورد استفاده قرار دهند و اقدام به بالا آوردن سایت خود در نتایج اولیه موتور جستجو نمایند. ولی چیزی که مهم هست، موتور های جستجو قدرتمند همچون گوگل این روش ها را خیلی زود تشخیص می دهد، البته این مورد رو هم اضافه کنیم که خیلی وقت ها هم در تشخیص این موارد ناتوان بوده و به مرور زمان اقدام به اصلاح الگوریتم های خود می کند.

امیداوریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد. ما منتظر نظارت شما هستیم.

نصب قالب برای اعضای ویژه به صورت رایگان انجام خواهد شد. هم اکنون عضویت ویژه خود را با قیمت بسیار کم فعال نمایید. کلیک کنید

موضوعات :
سئو سیاه

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.